
Розумна LED гірлянда штора Govee Curtain Wall RGBIC 520, 2м*1.5м, WiFi+Bluetooth, IP65 (H70B1)
- Під замовлення
- Код: H70B1
Відправка з 21 травня 20265 990 ₴
+380 (97) 200-35-00
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розумна гірлянда штора Govee Curtain Wall
-
Створюй свої зображення за допомогою додатку
-
Ступінь захисту IP65
-
Висота LED стрічки - 200 см.
-
Довжина LED стрічки - 150 см.
-
520 світлодіодів
-
Синхронізація з музикою
-
Зручний мобільний додаток
-
Регулювання яскравості
-
Голосове керування
-
Регулювання інтенсивності
-
Просте встановлення


Ступінь захисту IP65
Розумна гірлянда та блок керування мають ступінь захисту IP65, адаптер - IP44. Можна використовувати всередині приміщень (спальні, вітальні, ігрові кімнати, штори тощо) та зовні.

Дестанційне керування через додаток
Коли ви далеко від дому і хочете зробити сюрприз другу або коханій людині, ви можете дистанційно керувати світильниками через додаток Govee Home App. Світильники також підтримують голосове керування через Alexa та Google Assistant.
Безмежні творчі можливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Govee |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Споживана потужність | 72 Вт |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 20000 |
| Управління | Через мобільний додаток Govee Home |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа |
| Вхідна напруга | 220В-240В |
| Bluetooth | Так |
| Режим зміни кольорів (світлодіод) | Так |
| Регулювання яскравості | Так |
| Керування голосом | Так |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Бренд | Govee |
| Світлодіодна стрічка | RGBIC |
| Довжина стрічки | 1000 см |
| Додаткові характеристики | |
| Робоча температура | Від -10 ° C до 45 ° C |
| Гарантія | |
| Гарантійний термін від магазину GeekHouse | 12 міс. |
- Ціна: 5 990 ₴









