-29%

Набор адаптивной Ambilight подсветки для 75-85" диагонали, Govee TV Backlight 3 Pro (H66A1)
- Готово к отправке
- Код: H66A1
14 990 ₴
10 690 ₴
+380 (97) 200-35-00
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набор адаптивной Ambilight подсветки Govee TV Backlight 3 Pro
-
Модернізована камера для ідеальної синхронізації кольорів
-
Автоматичне вимикання при вимкненому телевізорі
-
Ідеально підходить для телевізорів 75-85 дюймів
-
75 яскравих світлодіодів на метр
-
Режим музичної синхронізації
-
Зручне керування через мобільний додаток
-
Просте встановлення - все необхідне в комплекті
Живі емоції від перегляду вже чекають на вас!
Технологія майбутнього вже сьогодні!

🚀 Оберіть Govee TV Backlight 3 Pro і отримайте:
- ✅ Повне занурення у фільми та ігри
- ✅ Захист зору від різких контрастів
- ✅ Стильний дизайн вашої вітальні
- ✅ Просте керування зі смартфона
Залишилися питання?
Наші фахівці завжди раді допомогти!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 24 Вт |
| Производитель | Govee |
| Основные | |
| Цветовая температура | 2000-6500 K |
| Тип лампы | Светодиодная лента |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Управление | Через мобильное приложение |
| Подходит для телевизоров | от 75 до 85 дюймов |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір | Черный |
| Мобільний додаток та дистанційне управління світлом | Так |
| Регулювання яскравістью | Так |
| Можливість перегину | Так |
| Дюймы | 75-85 |
| Протокол связи | Wi-Fi+Bluetooth |
| Бренд | Govee |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок от магазина GeekHouse | 6 мес. |
| Комплектация | |
| Блок керування | 1 шт |
| Блок питания + кабель | 1 шт |
| Камера ColorSense | Потрійна камера |
| Светодиодная лента | RGBWWIC |
| Длина светодиодной ленты | 2 х 90 см + 2 х 160 см |
- Цена: 10 690 ₴










